4 Zřícený autobus

V Mělníku autobus prorazil zábradlí a zřítil se z vysokého srázu

, Nové

Témata: ,

V Mělníku v ranních hodinách havaroval autobus. Vyjel mimo silnici 16 u Nového mostu, následně se zřítil z vysokého srázu a dopadl na bok do několikametrové hloubky. Příčinu a okolnosti nehody vyšetřují policisté, řekla mělnická policejní mluvčí Markéta Johnová. Místo je přibližně od 13:00 bez komplikací průjezdné. Havarovaný autobus již hasiči vyprostili. Nehoda si neodnesla žádné oběti, tři lidé však utrpěli vážná zranění.

K nehodě došlo na hlavním tahu mezi Mělníkem a Slaným před kruhovým objezdem u mělnického Nového mostu. Autobus prorazil svodidla, spadl ze zhruba desetimetrového srázu a převrátil se na bok. Kvůli vyproštění vozu museli hasiči odřezat jeden strom, na samotném vytažení se podílela i specializovaná firma. Na místě pracovaly dva jeřáby. „Zhruba za hodinu a půl byl autobus otočený a vytažený nahoru,“ řekl mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Při nehodě se podle mluvčí krajské zdravotnické záchranné služby zranili tři lidé. Dva utrpěli středně těžká zranění a jeden byl vážně zraněný na hlavě. Silnice byla kvůli vyšetřování nehody před 6:00 krátce uzavřena.

Čtěte také: Česká firma prodávala koninu v hovězích burgerech. Stížnost na pokutu soud zamítl

V Týdeníku Echo a na EchoPrime se dozvíte více, získáte je zde.

Echo Komplet

2 999 Kč

Získejte to nejlepší za méně jak 40% ceny! Díky tomuto balíčku si užijete unikátní web bez reklam EchoPrime, denní komentáře Echo24 a Týdeník Echo jak v digitální, tak v tištěné podobě

Více info
,

Vážení diskutující,
Echo24.cz chce umožnit svobodnou diskuzi, ale vyhrazuje si právo neukládat či mazat příspěvky urážlivé, vulgární, xenofobní, odkazy na jiné internetové stránky či takové příspěvky, které odporují obecné lidské slušnosti. Před vložením vašeho příspěvku prosím zkontrolujte, zda jste opravdu přihlášeni. V opačném případě se váš příspěvek ukáže jen na vašem monitoru, ale do diskuze se nezanese.